Yaşam

Alp Navruz’un DeFactoFIT ile Günlük Fitness Rutini

Ünlü oyuncu Alp Navruz, DeFacto FİT’in dinamik ve şık spor giyim tasarımlarıyla kamera karşısına geçti.

Sporu hayatının vazgeçilmez bir modülü olarak gören ünlü oyuncu Alp Navruz, DeFacto’nun sporseverler için tasarladığı DeFacto FIT koleksiyonu için spor salonunda kameraların karşısına geçti. Genç oyuncunun günlük spor rutinini yansıtan sahnelerde Alp Navruz, DeFacto FIT tasarımlarında terazide çalışırken, boks antrenmanında ve ip çekerken en doğal anlarından kesitler paylaşıyor.

Spor yaparken şıklığı tercih eden erkekler

DeFacto FİT erkek koleksiyonlarında nefes alabilen t-shirt ve şortlar, diz oluşturmayan performans odaklı eşofmanlar, Alp Navruz’un spor yaparken tercih ettiği dokulu kumaş özelliği sayesinde öne çıkan kesimler arasında yer alıyor. Koleksiyonda yer alan soft renklerde rahat kesimli üst ve alt eşofmanlar, canlı renklerde sweatshirt’ler ve warmtech montlar soğuk havalarda maksimum savunma sağlıyor.

Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış sürdürülebilir tasarımlar

DeFacto FİT’in en nadide tasarımlarının ortasında su şişesi gibi pet plastik eserlerin geri dönüştürülmesiyle elde edilen sürdürülebilir eserler yer alıyor. DeFacto, geri dönüştürülmüş malzemelerden ürettiği sürdürülebilir modelleri ile su, elektrik ve doğal kaynak tüketimini en aza indiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu