Yaşam

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur sahneleri terk etti

Necla Nazir ve Ferdi Tayfur’un 34 yaşındaki kızları Tuğçe Tayfur sahneyi terk etti. Yıllardır bu sektörde yaşadıkları zorluklardan bahseden Tayfur, yeni bir yolculuğa çıkacağını duyurdu.

“KOCAMAN YEMİYORUM, BUNA DEĞDİM”

Tuğçe Tayfur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili dinleyiciler, biliyorsunuz ki ben bu işi profesyonel olarak 18 yaşımdan beri yapıyorum. Çok anı biriktirdim. Çok şey öğrendim. Bazen eğlendim, bazen güldüm. Ağladım, bazen haksızlığa uğradım, dergi bahsettiğimiz şey bu tarz çalışmanın belki de en büyük maliyetlerinden biri… Ama bu süreçte istediğim her şeyi elde ettim. En büyük gururum, babamın türkülerini hep sizlerle birlikte söylemiş olmamdır. Ama artık sahneye çıkmak istemiyorum.”

“BAŞKA BİR GEZİDE BULUŞACAĞIZ”

Bu kararı bir süre önce aldığını söyleyen Tayfur, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu işte bazı şeyler üzerime gelmeye başladı. Birkaç kez bu açıklama için bahsettiğim sahnelerin bitmesini bekliyordum. . Bundan sonra ne yapacağım benim için sürpriz olacak. Müziği gönülden seslendiren tüm dinleyicilerime sevgi ve saygılarımı sunuyor, anlayışınızı bekliyorum. Elbette başka bir gezide görüşürüz… Not: Kararımı arkadaşlarımla paylaştım ama açıkçası anneme danışmam yeterli oldu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu